Eser Yenenler Türkiye güzeliyle evleniyor! Aldığı tektaş olay oldu

Eser Yenenler'in 2015 Miss Turkey 4. güzeli sevgilisi Berfu Yıldız'a evlenme teklifi ederken aldığı tektaş, sosyal medyanın diline düştü.

BKM yapımı 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile yıldızı parlayan ve şu sıralar Tv8 ekranlarında 'EYS Show'u sunan Eser Yenenler, 2015 Miss Turkey 4. güzeli sevgilisi Berfu Yıldız'a evlenme teklifi etti. Yenenler'in müstakbel eşine aldığı yüzük ise sosyal medyanın diline düştü.  

Şu sıralar Yıldız'la romantik bir tatil geçiren Eser Yenenler, mutlu haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Ünlü sunucu, Berfu Yıldız'la fotoğrafını " 'Evet' dedi ruh ikizim aynı zamanda tip ikizim" notuyla yayınladı. 

Ancak fotoğraftaki en dikkat çeken detay Yenenler'in Yıldız'a aldığı tektaş oldu. Yüzüğün taşının küçük olduğunu gören takipçileri ünlü ismi fena ti'ye aldı. Bir takipçisi, "Büyütecimi alıp geliyorum konuyu anlayamadım." derken bir başka takipçi ise "O kadar da gömmeyelim ya parası ona yetmiştir çocuğun" yorumunda bulundu.

"ESER'İN YANAKLARINI SIKMADAN DURAMIYORUM": Geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle ilgili bir itirafta bulunan Berfu Yıldız, "Ben ilk görüşte aşık oldum, vuruldum. Eser'in pamuk gibi bir kalbi var. O kadar tatlı ki yanaklarını sıkmadan duramıyorum, bebek gibi" demişti.