Erkek yarışmacıyı bile ağlattı Yemekteyiz'de edepsiz yarışmacının rezil olayı

TV8'in Yemekteyiz yarışmasında Tayfun Arslan isimli yarışmacı 'edep sınırlarını' aşan rezil tavırları ile bir kavgaya imza attı.

Yemekteyiz yarışmasınının bu haftaki arızalı yarışmacısı Tayfun Arslan, 3. günde masayı karıştırdı. Haddini aşan yorumlar yapan Tayfun Arslan bırakın kadın yarışmacıları erkekleri bile ağlattı. Onur Büyüktopçu ilk kez bu kadar çok sinirlenirken Yemekteyiz masasında ilk kez bu kadar büyük bir olay yaşandı. İşte TV8 ekranında izleyiciyi şoke eden kavga:

Yemekteyiz'in ilk gün yarışmacısı olan Tayfun Arslan, kendi gününü atlattıktan sonra akıllara zarar bir karaktere büründü. Katıldığı masalarda ağresifliği ve edep sınırlarını aşan tavırları ile sivrilen Tayfun Arslan 3. günde Yemekteyiz'in en utanç verici kavgalarından birine imza attı.

Bülent Kızılateş'in ev sahibi olduğu günde ilk dakikalardan itibaren arızaya bağlayacağının sinyalini veren Tayfun Arslan, ev sahibine yönelik saldırgan tavırlarıyla istediğini alamayınca önce karşısındaki Necmettin Kırbay'a sardırdı.

Masada tansiyonu bir anda yükseltinci araya Onur Büyüktopçu çıktı ve eleştirilerinin saygı sınırları içinde olmadığını belirtti. Bu uyarıdan üstüne düşeni almayan Tayfun Arslan, 'Bugün beni kimse susturamaz' deyince Onur Büyüktopçu 'ne demek susamayacağım, ne yapacaksınız yarışmacılara' diyerek çıkıştı. Ancak bunlar da onu frenlemedi.