MEDYA

Erhan Nacar 8 yaşındaki oğlunu istismar etti

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Erhan Nacar tutuklandı. Çocukları Koruma Derneği Başkanı olan Erhan Nacar, 8 yaşındaki oğlunu istismar ettiği gerekçeği ile tutuklandı. Peki kimdir bu Erhan Nacar, eski eşi neler anlattı?

Türkiye onu ilk olarak Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak tanıdı. Farklı televizyon kanallarında vatandaşlarların sorularını yanıtladı. Son olarak sosyal medya fenomenlerine savaş açan Erhan Nacar'ın bombası patladı. 

Başta Enes Batur olmak üzere birçok sosyal medya fenomenine, çocukların ahlakını bozduğu için savaş başlatan Erhan Nacar, 8 yaşındaki oğlunu istismar etmekten bugün tutuklandı. Annesi ifşa etti tüm gerçekleri anlattı. 

Erhan Nacar'ın olaylı bir şekilde boşandığı 2 erkek çocuğunun annesi tüm gerçekleri ifşa etti. Eski eşin anlattıkları ise kan donduracak cinsten. 

8 yaşındaki oğlunun elinde sürekli telefonu gören anne ilk olarak çocuğunu uyardı. Çocuğun hala dikkatli bir şekilde telefona bakması üzerine ise bir kez daha ikaz eden anne 8 yaşındaki oğluna; oğlum telefonu bırak artık senin için zaralı bu kadar bakılmaz dedi.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar