POLİTİKA

Erdoğan: "Türkiye sınırlarının dibinde terör oluşumuna göz yummayacak"

Erdoğan partisin Burdur mitinginde Fırat'ın doğusundaki terör koridoruyla ilgili kritik mesajlar verdi. Erdoğan; ''Türkiye sınırlarının dibinde bir terör oluşumuna göz yummayacak rıza göstermeyeceğiz. Ne pahasına olursa olsun bu terör koridorunu yıkacağız'' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel seçim mitinglerini sürdürüyor. Erdoğan'ın bugünkü mitingi Burdur'daydı.

Burdur'da halka hitap eden Erdoğan Fırat'ın doğusundaki terör koridoru ve son zamanların en çok konuşulan konusu tanzim satışlarıyla ilgili önemli mesajlar verdi. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

NE PAHASINA OLURSA OLSUN YIKACAĞIZ: Münbiç'te üslenen teröristlerin hedefinin Türkiye olduğu çok açıktır. Türkiye sınırlarının dibinde bir terör oluşumuna göz yummayacak rıza göstermeyeceğiz. Ne pahasına olursa olsun bu terör koridorunu yıkacağız.

NEDEN S 400 ALMAKTAN VAZGEÇELİM: Şimdi kalkmışlar bize S 400 almaktan vazgeçin diyorlar. Neden vazgeçelim? Biz farklı sistemleri kullanma hakkına sahibiz. NATO yetkilileri bu durumun bir sorun teşkil etmediğini açıkça söylediler. Yunanistan'ın senelerdir S 300'ler var. ona bir şey söylemiyorsun.

SEÇİM SONRASI TANZİM NOKTALARI 81 YAYILACAK: Patlıcan, patates, soğan... Bunlarla vatandaşımızı üzdüler. Biz de tanzim satışları kurduk, daha da genişletiyoruz. Pahalılık sürerse seçim sonrası tanzim satışları 81 ile yayacağız.

Sitene Ekle
Yorumlar