BIST 1.538
DOLAR 7,42
EURO 8,94
ALTIN 410,23
İNTERNETHABER TV

Erdoğan "Türkiye siber saldırılara uğruyor"

Cumhurbaşkanı erdoğan, 4. Uluslararası kadın ve adalet zirvesi'nde son dakika açıklamalar yaptı. Bilindiği üzere kadın ve demokrasi derneğinin, aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı ile birlikte düzenlediği 4. Uluslararası kadın ve adalet zirvesi bugün başladı.

Her 2 yılda bir gerçekleştirilen zirvelerde siyaset ve tema özelinde önemli isimleri ağırlayan kadem, bu sene ki zirvede dijitalin insan hayatına avantaj ve dezavantajlarını dünyaca ünlü yazarlar, psikologlar, akademisyenler, araştırmacılar ve aktivistlerin ağzından dinleme fırsatı sunuyor. 28 kasım’a kadar devam edecek olan zirve bu yıl çevirimiçi katılım ile gerçekleştiriliyor. ‘’dijital çağra insan kalmak’’ ana temalı zirve’nin açılışını ise cumhurbaşkanı erdoğan yaptı. Erdoğan, "bilindiği gibi 2016'da 4. 5g bu yapıya geçmiştik.Şimdi 5G sürecindeyim. O zaman da ben bunu ifade ettım ama anlaşılmakta biraz zorlandık." ifadelerini kullandı.

Kadın ve adalet zirvesine canlı bağlantıyla katılan cumhurbaşkanı erdoğan, dikkat çeken mesajlar verdi. . . Erdoğan, "geniş bant ınternet abone sayısı 77 milyonu, sabit geniş bant abone sayısı 14 milyonu, fiber abone sayısı 3. 5 milyonu, makineler arası iletişim abone sayısı 6 milyonu geride bıraktı. " bilgisini verdi. 

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Akrep Aralık ayı burç yorumları para konularına dikkat!
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Kahramanmaraş'ta feci kaza kamerada! Metrelerce sürüklendi
Terazi burcu Aralık aylık burç yorumları yeni kararlar sizi bekliyor!
Hatay'da bunu yapan insan olamaz! Savunması pes dedirtti
Beşiktaş’ta koronalı otobüs şoförü direksiyon başında yakalandı
Yapımına 2015 yılında başlanmıştı! Suriye sınırında duvar yapımı tamamlandı
Taksim'de akılalmaz görüntüler! Dilenciler rant için kavga etti dolandırıcı boğazına jilet dayadı
Yonca Evcimik yeni şarkısı 'Ayıp Şeyler' yüzünden eleştiri oklarının hedefi oldu
Başak burcu Aralık ayı yorumları ailevi ilişkiler gündemde!