BIST 1.524
DOLAR 7,44
EURO 9,00
ALTIN 438,98

Enflasyon indirimi yapan firmaların tam listesi! Yüzde 40 indirim bile var

Enflasyonla Mücadele kapsamında başlatılan indirim kampanyasına dev firmalar katılıyor. İkinci günde Eczacıbaşı'ndan Media Markete, Kığılı'dan Kale kilitlere kadar bir çok firma indirim kararını duyurdu. İşte tüm liste:

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na katılımlar sürüyor. Bugün de bir çok firma ve kurumdan destek açıklaması geldi. Bazı firmalar yüzde 10'luk indirime ilave indirim kararları da aldılar. Büyük marketlerden giyime, et ürünlerinden süte kadar bir çok şeyde indirim var. İşte enflasyonla mücadeleye katılıp indirim kararı alan firmalar:

Eczacıbaşı Topluluğu: Karo seramik ve seramik sağlık gereçlerinde VitrA markalı tüm ürünlerde yıl sonuna kadar yüzde 15 indirim uygulayacağını duyurdu.

- MediaMarkt: - Tüketicimizin alım gücüne katkıda bulunacak şekilde, belirli ürünlerde indirim yapacağız. Üstelik bu ürünleri her hafta güncelleyerek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.

- Kiğılı: Enflasyonla mücadeleye verdiğimiz destek kapsamında tüm Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut mağazalarımızda geçerli olmak üzere, yüzdi 40 indirime ek olarak yüzde 10 indirim sunacağız".