YAZARLAR

Enerji ve motivasyonumuz artabilir.

Daha rahat insiyatif alabilir, eyleme geçebiliriz. Grup çalışmaları, organizasyonlar ve arkadaşlarımızla ilgili konulara odaklanabiliriz.

Bugün 4 Haziran Pazar... Güneş günündeyiz...

Ay 01:06’da Kova burcuna geçecek. Kova burcunda ilerleyen Ay önümüzdeki iki gün sosyal ve toplumsal alanlara ilgimizi arttırabilir.

Günün erken saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak. Sresli olabileceğimiz bu saatlerde psikosomatik kökenli ağrılar ve uyku problemleriyle karşılaşabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay Mars ile birleştiğinde enerji ve motivasyonumuz artabilir. Daha rahat insiyatif alabilir, eyleme geçebiliriz. Grup çalışmaları, organizasyonlar ve arkadaşlarımızla ilgili konulara odaklanabiliriz. Sabırsız ve dürtüsel davranabileceğimiz bu saatlerde kaza ve sakarlıklara da yatkın olacağımız için dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz.

Akşam saatlerinde Kova burcundaki Ay, İkizler burcundaki Merkür ile üçgen açı yapacak. Sosyal ve zihinsel enerjilerin artacağı bu saatlerde sosyalleşebilir, arkadaşlarımızla birlikte keyifli organizasyonlar yapabiliriz. Zihnimizin hızlı çalışacağı gece saatlerinde ilginç ve orjinal fikirler üretebilir, hoş sohbetler yapabiliriz.

Yorumlar