BIST 1.420
DOLAR 8,32
EURO 10,01
ALTIN 478,18
HABER /  POLİTİKA

Enerji Bakanı Fatih Dönmez'in baba ocağında sevinç

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in annesi Zeliha Dönmez Bilecik'in Gölpazarı ilçesi İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki evinde Başkan Recep Tayyip Erdoğan Yeni Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesini açıklamasını merakla izledi.

Abone ol

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesini açıklarken, kabinede yer alan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in baba evinde sevinç yaşandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı'nın açıklamasında oğlunun adını duyan anne ve bakanın akrabaları büyük sevinç yaşadı. Oğluna yeni görevinde başarılar dileyen Zeliha Dönmez, "Allah'ım seni utandırmasın. İnşallah bu vazifende de başarılı olursun. Başkanıma da ayrıca teşekkür ederim. İnşallah oğlum seni utandırmaz. Sonuna kadar gayretle çalışmasına Allah'tan niyaz ediyorum. Hayırlı olsun, devletimize ve milletimize hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.
Öte yandan Bakan Dönmez'in babası İstanbul'da bulunurken, evdeki sevince bakanın kız kardeşi Vildan Şen, dayısının oğlu Bilal Enez'de ortak oldu.
1965 yılında Bilecik’te doğan Bakan Dönmez evli ve 3 çocuk babası. Ayrıca Bakan Dönmez 24 Aralık 2015 tarihinden bu yanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarlığı görevini yürütüyordu.

ÖNCEKİ HABERLER
TÜSİAD'dan yeni sistemle ilgili flaş açıklama
Anneler Günü için süper fırsatlar!
Memurlar 15 Temmuz'da resmi izinli mi 2018 tatili
Kabine dışı kalan Mehmet Şimşek'ten ilk açıklama
Meteoroloji uyardı: İstanbullular o saatlere dikkat
AÖF 3 ders sınavı ne zaman 2018 Açıköğretim sınav takvimi-2018
Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya’ya olan ilgisi bizi çok memnun etti
Ünlü oyuncu Orhan Aydın gözaltına alındı
91 yaşındaki göçmeni bu hale getirdiler!
Bu kadınla birlikte olanlar hemen hastaneye başvursun!
Yorumlar 1 yorum