BIST 1.524
DOLAR 7,47
EURO 9,03
ALTIN 440,83

Emel Müftüoğlu'ndan çıldırtan papağan yorumu! "Boğazını çok sıkmıyor"

Geçtiğimiz günlerde papağana işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşan MasterChef Murat Özdemir hakkında konuşan Emel Müftüoğlu, çarpıcı yorumlarda bulundu.

Papağana işkence videosu olay olan ve sosyal medyada büyük tepki gören Murat Özdemir, tepkilerin ardından İstanbul Ortaköy'deki evinde gözaltına alındıktan sonra akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmişti. Olayın ardından sosyal medyada başta Acun Ilıcalı olmak üzere birçok ünlüden tepki yağarken, sanatçı Emel Müftüoğlu, videoyu izlediğini söyleyerek, hayvanın boğazının çok fazla sıkılmadığını belirtti.

Hayvan sevgisi ile de bilinen 57 yaşındaki Emel Müftüoğlu, katıldığı bir davette 2. Sayfa muhabirleriyle röportaj yaptığı sırada, Murat Özdemir'e değindi. Çocukluğundan beri hayvan sevgisiyle büyüdüğünü belirterek, ayırt etmeden tüm hayvanlara olan ilgisinden bahseden Müftüoğlu, "Bütün hayvanlara karşı meraklı bir çocuktum. Karıncasına da, yılanına da, örümceğine de. Böyle bir genetikle doğmuşum"

PAPAĞAN ZATEN ÖYLE BAĞIRIR! İşkence videosuna değinen Müftüoğlu, "Papağanlar benim uzmanlık alanımdır. Videoyu izledim, papağanın boğazını sıkmıyor, papağan zaten böyle bağırır.O öyle bağırınca o da korkmuş onun karşılığında. Gördüm, inceledim o hareketi. Fakat sağlıklı bir arkadaşımız değil tabii, Allah şifasını versin." şeklinde konuştu.

Muhabirlerin, Emel Müftüoğlu'na veterinerlerin yaptığı inceleme sonucu hayvanın ayağının kırılmasını hatırlatması üzerine, şaşkınlığını gizleyemeyen sanatçı "Şaka yapıyorsunuz! Allah korusun'' şeklinde tepki gösterdi.