BIST 1.010
DOLAR 7,34
EURO 8,68
ALTIN 485,06

Ehliyetini de aldı! Aleyna Tilki ilk arabasına servet ödedi

Geçtiğimiz Mart ayında 18 yaşına giren genç şarkıcı Aleyna Tilki, yaptığı ilk iş ehliyet almak oldu. Ehliyetini alır almaz kendine bir otomobil alan Tilki, Nişantaşı'nda görüntülendi. Tilki'nin arabaya ödediği para ise dudak uçuklattı.

Genç yaşına rağmen yaptığı şarkılar ve klipleriyle oldukça başarılı işler yapan Aleyna Tilki, adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz Mart ayında 18 yaşına giren genç şarkıcı her genç gibi ilk yaptığı şey ehliyetini almak oldu. 18 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, ehliyetini alır almaz arabasını da aldı. Genç şarkıcının arabası; 98 bin euro’luk (700 bin TL) Porsche Macan.

'VAKTİ GELİNCE HEPİNİZE YOL VERECEĞİM': Sosyal medyayı oldukça aktif olarak kullanan Tilki yeni arabasıyla birlikte poz verdiği bir fotoğrafını yine kendine has üslubuyla Instagram hesabından paylaştı. Direksiyon başından fotoğrafını paylaşan Aleyna Tilki fotoğrafa; "Sellektör yapma boşa, vakti gelince hepinize yol vereceğim. Ehliyetliyiz artık." notunu düştü.

YARISI PEŞİN YARISI TAKSİT: Aleyna Tilki'nin 700 bin TL'lik otomobili yarısını peşin yarısını taksitle aldığı öğrenildi.