BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39

Ebru Gündeş 'kadın'ı affetmedi! Boşanma davası açıyor...

Reza Zarrab'ın ABD'de hapishanede kalırken içeriye kadın sokmak için gardiyanlara rüşvet verdiğini itiraf etmesi bardağı taşırdı. Boşanma davası için kararsız olan Ebru Gündeş, bu itiraf üzerine avukatını harekete geçirdi.

Reza Zarrab'ın ABD'de hapishanede kalırken içeriye kadın sokmak için gardiyanlara rüşvet verdiğini itiraf etmesi bardağı taşırdı. Yakın çevresinden gelen bilgilere göre boşanma davası için kararsız olan Ebru Gündeş, bu itiraflar üzerine avukatını harekete geçirdi. Gündeş, Reza Zarrab'tan boşanmak için dava açıyor... Öte yandan Habertürk yazarı Sevilay Yılman'dan Ebru Günde'şe "kolay sorular" geldi...

Raza Zarrab'la birlikte yargılanan Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla’nın avukatı Victor Rocco, dünkü duruşmada Zarrab’ın New York’ta cezaevinde kaldığı günlerde bile gardiyanlara rüşvet vererek kadın, içki, uyuşturucu ve yiyecek temin etmeyi başardığını ileri sürdü. Zarrab da savcılıkla yaptığı itiraf anlaşmasında bu iddiayı doğruladı.

Bu gelişme üzerine Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'in boşanma konusundaki kararını kesinleştirdiği belirtiliyor. Gündeş'in yakın arkadaşlarına, "Bu bir değil iki değil. Daha önce de kadınlarla ilişkisi ortaya saçılmıştı. Ama bu itiraf herşeyi değiştirdi" dediği ifade edildi. Gündeş'in kısa bir süre içinde boyanma davası açmak için avukatını harekete geçirdiği öğrenildi.

“Reza Zarrab, ABD’yle anlaşmayı Miami’ye gitmeden önce yapmıştı; eşi Ebru Gündeş ve kızıyla çıktığı söz konusu o seyahat de bu anlaşma gereği planlanmış, kurgu bir seyahatti!” iddiasının altını çizerek tekrarlayan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, "Zarrab’ın ya da avukatlarının soracağım sorulara cevap vermeyeceğini bildiğim için kusura bakmasın ama bu iddiamın tam da göbeğinde olan ve çok şey bildiğine inandığım eşi Ebru Gündeş’e sormak istediğim bazı sorular var" dedi.