GÜNCEL

Dünyanın en bitli adamı!

Görüntüler tam olarak nerede kaydedildi bilinmiyor, sosyal medyada yayınlan görüntüde otobüs de yolculuk yapan adamın saçındaki bitleri ve bit yavrularının yoğunluğu böyle kaydediliyor...

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde otobüste şapka takarak yolculuk eden adamın başındaki bitler başka bir yolcu tarafından kaydediliyor. Videonun nerede çekildiği tam olarak bilinmiyor, ancak Meksikalı Coahuila eyaletinin bir Facebook sayfasında paylaşıldıktan sonra 44 milyonun üzerinde yorum alan görüntü kısa sürede viral oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum