Doktor meme muayenesinde gizlice çekip paylaştı skandal görüntüler

İZMİR Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde bir doktorun meme muayenesi sırasında gizlice çekilen çok sayıda görüntü internete düştü. Kadın hastalarının mahrem görüntülerini çekerek bir internet sitesi aracılığıyla yaydığı iddiasıyla gözaltına alınan doktor, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Doktor meme muayenesinde gizlice çekip paylaştı skandal görüntüler - Sayfa 1

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde bir doktorun muayene sırasında gizlice çektiği çok sayıda kadına ait görüntüler yabancı bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşıldı. Rusların kurduğu ünlü arkadaşlık sitesinde dolaşanların dikkatini, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'ndaki bir muayene odasında gizlice çekilen çıplak kadın görüntüleri çekti. Olayın perde arkasından bilişim bölümü çıktı. İşte yeni gelişmeleriyle şok olay...

Doktor meme muayenesinde gizlice çekip paylaştı skandal görüntüler - Sayfa 2

Kendisine ulaşan ihbar sonrası araştırma yapan DHA muhabiri, sitede meme muayenesi olurken çekilen çok sayıda Türk kadının doktor tarafından üzerindeki yada masa üstündeki gizlice çekilen görüntü ve fotoğraflarının yakın zamanda isimleriyle paylaşıldığını gördü.

Doktor meme muayenesinde gizlice çekip paylaştı skandal görüntüler - Sayfa 3

GÖRÜNTÜLERE DOKTOR DA YANSIYOR: 18 Aralık 2018'de paylaşılan görüntüde genç bir kadını muayene eden doktorun, "Hocama göstermek için bir fotoğraf almam gerekiyor" dediği duyuluyor. Görüntüleri paylaşan kişinin takip ettiği sayfalar arasında çok sayıda porno içerikli hesaplar da yer alıyor.

Doktor meme muayenesinde gizlice çekip paylaştı skandal görüntüler - Sayfa 4

Yabancı rumuz kullanan kişi tarafından yapılan paylaşımlarda görüntüleri çeken doktorun da karelere yansıması, görüntülerin üçüncü bir kişi tarafından ele geçirildiği ihtimalini de akıllara getiriyor.