BIST 1.376
DOLAR 8,15
EURO 9,72
ALTIN 454,20

Deniz Baysal Kimdir?

Deniz Baysal son dönemin en merak edilen isimlerinden biri. Cumartesi günleri ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları'nda Hazan karakterini canlandıran Deniz Baysal başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda duru güzelliğiyle de sıkça konuşulan Deniz Baysal'ın sevgilisi var mı merak edilen diğer konular arasında. Gelin hep birlikte Deniz Baysal'ın özel hayatı ve biyografisine yakından bakalım. Kaçak Gelinler dizisiyle oldukça iyi bir çıkış yakalayan Deniz Baysal 26 yaşında genç...

Deniz Baysal son dönemin en merak edilen isimlerinden biri. Cumartesi günleri ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları'nda Hazan karakterini canlandıran Deniz Baysal başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda duru güzelliğiyle de sıkça konuşulan Deniz Baysal'ın sevgilisi var mı merak edilen diğer konular arasında. Gelin hep birlikte Deniz Baysal'ın özel hayatı ve biyografisine yakından bakalım.

Kaçak Gelinler dizisiyle oldukça iyi bir çıkış yakalayan Deniz Baysal 26 yaşında genç oyunculardan biri. 10 yaşında oyunculuk hayali kuran ve İzmir'de eğitim almaya başlayan Deniz Baysal, aynı zamanda bir dönem basketbol oynadı. İzmirli olan güzel oyuncunun hayatında biri olup olmadığı merak ediliyor. Deniz Baysal'ın uzun süre hayatında olan biri var. 

Türk rock müziğinin önde gelen gruplarından biri olan Kolpa'nın solisti Barış Yurtçu ile aşk yaşayan Deniz Baysal instagram'dan sık sık fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.