BIST 1.542
DOLAR 7,39
EURO 9,00
ALTIN 440,88

Demet Akalın ve Okan Kurt fena yakalandı! Beyaz TV'de olay fotoğraf

Beyaz TV'de ekrana gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında geçtiğimiz eylül ayında evliliklerini sonlandıran Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin, Paris'e giderken çekilmiş bir fotoğrafları yayınlandı.

Geçtiğimiz Eylül ayında 6.5 yıllık evliliklerini noktalayan Okan Kurt ile Demet Akalın çiftinin tekrar barıştıkları yönündeki haberler sık sık gündeme geliyor. İkili barışma haberlerini yalanlasa da aynı ortamda çekilmiş fotoğrafları, çıkan iddiaları giderek doğruluyor. Akalın-Kurt çifti, son olarak Paris'e giderken görüntülendi.

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Bircan Bali'nin iddiasına göre Demet Akalın ve Okan Kurt, Paris'e birlikte gitti. Bali'ye gelen bir fotoğrafta Akalın ve Kurt'un havaalanından birlikte geçtiği an yer aldı.

Okan Kurt'un aile şirketine haciz gelmesinin ardından icra memurları Demet Akalın'ın evine gelip haciz işlemi başlatmış ve çift ani bir şekilde boşanmıştı. Eski eşini özlediğini söyleyen Demet Akalın, yine geçtiğimiz günlerde Okan Kurt ve çocukları Hira ile Emaar AVM’de alışveriş turu yapıp yemek yemişti.

Öte yandan çift, kızları Hira Kurt ile Polonezköy'e gitmişti. Okan Kurt ve Demet Akalın’ın fotoğraflarını görenler 'Demet, Okan'ı affetti' yorumunda bulunmuştu. Demet Akalın ise fotoğrafların yayınlanmasının ardından bir açıklama yapmış ve "Nezaketimden fotoğraf çektiriyorum. Hira için haftada bir görüşüyorum, çok meraklı olmayın ve kendinizi bu kadar zeki zannetmeyin! Ayıptır..!" demişti.