BIST 1.446
DOLAR 8,28
EURO 10,10
ALTIN 490,65
MEDYA

Dayan Yüreğim 11. bölüm 2. fragmanı

Dayan Yüreğim dizisi 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dayan Yüreğim 11. yeni bölümüyle 14 Nisan 2017 Cuma akşamı FOX'ta olacak. Dayan Yüreğim'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Dayan Yüreğim 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 14 Nisan 2017 Cuma akşamı FOX'ta...

Elvan bir yandan mahalle polikliniğinde çalışmakta diğer yandan pazarcılık yapan kocasının işlerine yardım etmektedir. Elvan’ın kocası Tahir; alkolik, kumarbaz ve çıkarı neredeyse orada duran bir adamdır. Elvan’a şiddet de uygulasa da Elvan iki çocuğunun mutluluğu için olan bitene ses çıkarmamaktadır.

Elvan’ın tam bir Beşiktaş fanatiği olan oğlu Selim sokakta top oynuyordur. Hızla mahalleye giren bir spor otomobil Selim’e çarpar. Selim’in durumu ağırdır ve hastaneye kaldırılır. Elvan hastanede evladının yaşam savaşına destek olmaya çalışırken Tahir, kazayı yapan Atıf Şanal’ın ailesinden kan parası almıştır.

Şanallar, ülkenin en zengin ailelerinden biridir. Karakolda suçu başkası üstlenmiştir ve Atıf Şanal çoktan yurtdışına çıkmıştır. Gerçeği öğrenen Elvan, kocası Tahir’den hesap sorar. Tahir üste çıkmak için saldırıya geçer. Oğlunun acısıyla kıvranan Elvan için geçmişteki mutsuzluklarını mumla aratacak günler başlamıştır…

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Dayan Yüreğim 11. bölüm fragmanı
Aşk ve Mavi 23. bölüm fragmanı
Çinli kargo şirketinin robotlarını çalışırken izleyin!
Yaralı karıncayı kurtarmaya gelen 'Karınca kurtarma timi'
Hayat kadınlarının kavgası dehşete düşürdü
Oğlu Çağla Şıkel'ı korkutursa..
Bahçeli İlk kez canlı yayında
Kısmetse Olur Batuhan Cimilli ve Leyla Keskin canlı yayında tartıştı!
Kocasını başka kadınla basınca çılgına döndü!
Kendisini taciz eden köpekbalığını mideye indirdi
Yorumlar