Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak mahkemelik oldu! Şeref kavgası

Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak mahkemelik oldu! Şeref kavgası

Yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, asıl adı Neslihan Damla Akdemir olan Youtuber Danla Bilic, kendisine 'Kalçalarını görelim' diyen Kapışmak'a 'şeref yoksunu, karaktersiz' ifadelerini kullandı. Bunun üzerine kendisine hakaret ettiğini söyleyen Aşkım Kapışmak şikayetçi oldu.

Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak mahkemelik oldu! Şeref kavgası - Sayfa 1

Yazar Aşkım Kapışmak, asıl adı Neslihan Damla Akdemir olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in Youtube üzerinden kendisine “şeref yoksunu, karaktersiz” diyerek hakarette bulunduğunu iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu ve korunma talep etti

Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak mahkemelik oldu! Şeref kavgası - Sayfa 2

Danla Bilic ve Aşkın Kapışmak davalık oldu! Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Aşkım Kapışmak’ın avukatı Çağdaş Çelik, İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dava dilekçesinde şu iddialara yer verdi:

Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak mahkemelik oldu! Şeref kavgası - Sayfa 3

“Müvekkilim, Danla Bilic hakkında onun da rızasıyla birtakım analizlerde bulunduğu video yayınladı. Videonun yayınlanmasından sonra Danla Bilic, Youtube’dan ‘Bana atılan tüm iftiralara cevap verdim’ diye paylaştığı videosunda, “…bence saçma tespitler yaptınız. Benimle ilgili ‘Kalçalarını görelim’ diye bir cümle var videoda. Sizden duyabileceğim bence en iğrenç cümle. Ne demek kalçalarını görelim? Ne münasebet? Ses çıkarmıyorum diye, kimseye cevap vermiyorum diye ne münasebet bana böyle cümle kurarsınız? Siz kimsiniz?” dedi.

Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak mahkemelik oldu! Şeref kavgası - Sayfa 4

ŞEREF YOKSUNU' Halbuki müvekkilim Aşkım Kapışmak daha sonraki videosunda, “Danlacığım kilo verip vermemen çok önemli değil. Bedenini kalçalarını masanın başında saklıyorsun. Ben özgüvenli bir insan olduğunu düşünüyorum açıkça senin. Yani biraz daha seni masanın öbür tarafında da görebileceğimizi umuyorum” diyerek Danla Bilic’i asla aşağılamamıştır. Aksine özgüveni yüksek bir insan olarak bildiğini ve böyle davranması gerektiğini anlatmıştır.