BIST 1.193
DOLAR 7,90
EURO 9,26
ALTIN 483,24

Danla Bilic ile Şeyma Subaşı kavga etmiş bomba olay

Sosyal medyanın yeni fenomeni Danla Bilic. Çektiği makyaj videolarıyla adından söz ettiren Danla Bilic, her hafta konsept olarak başka bir konuyu belirliyor. Danla Bilic, bu hafta Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'nın makyajını yaptı.

Sosyal medyanın yeni fenomeni Danla Bilic. Çektiği makyaj videolarıyla adından söz ettiren Danla Bilic, her hafta konsept olarak başka bir konuyu belirliyor. Danla Bilic, bu hafta Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'nın makyajını yaptı. Çektiği videolarda sadece makyaj yapmayan adeta bir hikaye anlatan Danla Bilic, ilk kez Şeyma Subaşı ile nasıl birbirleriyle laf dalaşına girdiklerini açıkladı. Şeyma Subaşı'nın hikayelerine her zaman baktığını söyleyen Danla Bilic, Şeyma Subaşı kavgası sosyal medyanın diline düştü.

Türkiye'de instagram fenomenlerinin başına gelen Şeyma Subaşı ile Danla Bilic'in kavga ettiği video ortaya çıktı. Danla Bilic'in youtube'a yüklediği makyaj videosunda kavgayı anlatan makyaj fenomeninin açıklaması sosyal medyanın dilinde.

Danla Bilic'in anlattığı olayda bir milyon olma kapışması yaşanıyor. Sosyal medyayı aktif biçinde kullanan Danla Bilic hayranları, sosyal medyada yaptığı kim bir milyon olacak şeklinde tweetler atmaya başladı.

Danla Bilic'in Şeyma Subaşı'ndan önce 1 milyon takipçiye ulaşması nedeniyle fanları bunu sosyal medyadan kutladı. Danla Bilic takipçi sayısını balonlarla kutlayınca Şeyma Subaşı'ndan cevap gecikmedi.