BIST 1.376
DOLAR 8,14
EURO 9,72
ALTIN 453,82

Danla Bilic Kimdir?

Sosyal medya her gün yeni fenomenler yaratmaya devam ediyor. Youtube'da çektiği videolar sayesinde milyonlarca kişiye ulaşan Danla Bilic adlı kullanıcı kimdir nereli kaç yaşında? Danla Bilic ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Danla Biliç, 1994 yılında Kütahya'da doğmuştur. Eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde devam etmektedir. Twitter'da futbolcuları trollemesiyle adını duyurmaya başlamış daha sonra Trans birey olduğunu ifade ederek sosyal medya kullanıcılarını...

Sosyal medya her gün yeni fenomenler yaratmaya devam ediyor. Youtube'da çektiği videolar sayesinde milyonlarca kişiye ulaşan Danla Bilic adlı kullanıcı kimdir nereli kaç yaşında? Danla Bilic ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Danla Biliç, 1994 yılında Kütahya'da doğmuştur. Eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde devam etmektedir. Twitter'da futbolcuları trollemesiyle adını duyurmaya başlamış daha sonra Trans birey olduğunu ifade ederek sosyal medya kullanıcılarını kandırmıştır.

Makyaj kanalı açan Danla Bilic; makyaj konularını ele alarak daha çok yaptığı eleştirileri videoda öne çıkarmaktadır. Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.