BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20

Danimarka'da çocuk kanalında rezalet yetişkinler çocukların önünde soyundu

DANİMARKA'da ilkokul çocukları için düzenlenen bir TV şovu programında yetişkinler çocukların önünde çırılçıplak soyundu. Rezalet olayın sorumluları kendilerini bakın nasıl savundu?

Sözde medeniyet diye pazarlanan Avrupa'nın kuzey ülkelerinden Danimarka'da bir çocuk kanalında ortaya çıkan iğrenç ötesi görüntüler 'yuh artık' dedirtti. 'Ultra Strips Down' adlı popüler şov programında beş misafir yaşları 11-13 olan çocuklara vücutları ile ilgili her türlü soruyu utanmadan sormalarını istedi. Ardından cinsel organlardaki kusursuzluğun konuşulduğu bölümde 5 yetişkin stüdyoda çocukların önünde soyundu. 

'Kusursuz vücut' konusu

11-13 yaş aralığındaki çocukların izleyici olarak katıldığı programda 'kusursuz vücut' konusu ele alındı. Programda soyunan beş misafir yaşları 11-13 olan çocuklara vücutları ile ilgili her türlü soruyu utanmadan sormalarını istedi.

Daha önce bir çok ödül kazanmış programın sunucusu, yetişkin misafirlerden çocuklara "mükemmel vücut" kavramının olmadığını göstermek için soyunmalarını istemesinden sonra büyük tepki çekti.

Bazı vatandaşlar, çocukların izleyici olarak katıldığı bir eğitimsel programda, ne olursa olsun misafirlerden çocukların gözü önünde soyunmamaları gerektiğini söyledi.