Damat garsonu tuvalette taciz etti! Düğünde rezalet

ABD Philadelphia'da yaşanan olayda 31 yaşındaki Matthew Aimers düğün günü reşit olmayan bir garsona sarkıntılık yaptı. Tuvalete kadar takip edip garsona cinsel saldırıda bulunan sapık adamın genç kızdan isteği de mide bulandırdı.

ABD, kendi düğününün sonunda genç bir garsona sarkıntılık yapan damadı konuşuyor. Philadelphia'da yaşanan olayda 31 yaşındaki Matthew Aimers, sarhoş olduktan sonra reşit olmayan bir garsona sarkıntılık yaptı. Gecenin sonunda garsonu tuvalete kadar takip edip cinsel saldırıda bulunan Aimers bununlada kalmadı genç kıza bakın ne yaptı.

Her şey 24 Kasım’da Philadelphia’daki bir mekanda gerçekleşen düğün töreninde başladı.Yaşananların bugün gündeme gelmesinin sebebi ise sapık damada açılan davanın detaylarının kamuoyuyla henüz paylaşılmış olması.

31 yaşındaki Matthew Aimers, hayatının aşkıyla resmen evlendikten sonra düğününde eğlenmeye başladı. Alkolün su gibi aktığı gecenin sonunda ise ortalık karıştı. Zira damat, gece boyunca gözleriyle adeta taciz ettiği genç bir garsonu tuvalete kadar takip edip cinsel saldırıda bulundu.

Gecenin sonunda henüz reşit olmayan garsonun peşinden kadınlar tuvaletine giren sapık damat önce genç kızı öpmek istedi. Daha sonra garsonu elle taciz etti. Genç kadına cinsel organını gösteren sapık damat 100 dolar karşılığında, “Gerçekten içinden geliyormuş gibi” diyerek sapık bir istekte bulundu. Genç kız bu isteği reddetti. Genç garson tarafından reddedilen Aimers, şiddet uygulamaya başladı ve yumruklayarak tartakladı.