BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni harekat mesajı

Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı yeni binasının açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Terör koridoru ile bizi dize getirmeye çalışanlara karşı attığımız adımlarla bunun mümkün olamayacağını gösterdik. Hala aynı senaryoda ısrar edenlere çok yakında anlayacağı dilden yeni mesajlar vereceğiz.' dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı yeni binasının açılış törenine katıldı. Yeni harekat mesajı veren Erdoğan, şu ifadeleri kullandı;

''Terör koridoru ile bizi dize getirmeye çalışanlara karşı attığımız adımlarla bunun mümkün olamayacağını gösterdik. Hala aynı senaryoda ısrar edenlere çok yakında anlayacağı dilden yeni mesajlar vereceğiz.''

Erdoğan'ın burada yaptığı konuşmadan öne çıkanlar şöyle:

- Darbecilere dünyayı dar eden tüm polislerimize teşekkür ediyorum. FETÖ'nün en çok önem verdiği ordu, yagı, emniyet ve milli eğitim olduğunu görüyoruz. Darbecilerin başına yumruk gibi inen milletimiz ve polislerle birlikte hainleri temizlemek için gece gündüz çalıştık.

''Tam olarak temizleyemedik''
- FETÖ mensuplarını kurumlarımızdan hala tam olarak temizleyemediğimizi düşünüyorum. Ağlayanlar oluyor ama acırsak acınacak hale düşeriz. Bugüne kadar Emniyet'ten ihraçlar 31 bini aştı. Ordudan 15 binin yargıdan ise 4 binin üzerinde.

''Çevirmedik oyun bırakmadılar''
- Ülkemize yapılan bu ihanetin peşini bırakmayacağız. Devletimizi bundan tamamen kurtarana kadar bize durmak haramdır. Devleti dağılan milletin ne tür felaketlerle maruz kalacağını gömrmek için çevremize bakmak yeterlidir. Milletimizi birbirine düşürmek isteyenler çevirmedik oyun bırakmadılar. Bir milletin büyüklüğü devletin siyasi askeri imkanlarıyla orantılıdır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Genç kadının sol gözünden arı çıktı!
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Müşteri traşı beğenmeyince berberi dövüp zorla traş etti
Ekrem İmamoğlu 'İstanbul'a sözüm var' deyip paylaştı ilk kareye dikkat
İstanbul’da işyerlerine sürünerek giren suç makineleri yakayı böyle ele verdi
Genç kadın tacizcileri doğduklarına pişman etti!
Çaldığı testereyi bakın neresine soktu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve polisler Anıtkabir'de!
Nişantaşı’nda gençlerin tehlikeli oyunu! Yürekler ağza geldi
Karaman'da kavga ihbarına giden polisler bakın neyle karşılaştı
Yorumlar