Çukur'a bomba transfer Damla kim ?Hare Sürel Uluç Reis'in kızı rolünde kime aşık olacak?

Show TV'nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Çukur transfere doymuyor bir isim daha dahil edildi. Diziye dahil olan Uluç Reis'in kızı karakteri ise merak konusu oldu. Peki Çukur dizisi Uluç Reis kızı Hare Sürel kimdir, nereli, kaç yaşında, kime aşık olacak?

Çukur'a bomba transfer Damla kim ?Hare Sürel Uluç Reis'in kızı rolünde kime aşık olacak? - Sayfa 1

Show TV'nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Çukur transfere doymuyor bir isim daha dahil edildi. Diziye dahil olan Uluç Reis'in kızı karakteri ise merak konusu oldu. Oyunculuğuyla Poyraz Karayel dizisinde büyüleyen Hare Sürel Damla karakteriyle Çukur'da. Çukur dizisinde Uluç'un kızını kim canlandıracağı belli oldu. Çukur 54. bölümde Damla Hare Sürel rüzgarı esti. Küfürleriyle dikkat çekecek. Peki Çukur dizisi Uluç Reis kızı Hare Sürel kimdir, nereli, kaç yaşında, kime aşık olacak?

110
Çukur'a bomba transfer Damla kim ?Hare Sürel Uluç Reis'in kızı rolünde kime aşık olacak? - Sayfa 2
210
Çukur'a bomba transfer Damla kim ?Hare Sürel Uluç Reis'in kızı rolünde kime aşık olacak? - Sayfa 3

Hare Sürel kimdir?

Hare Sürel, 5 Mart 1983 tarihinde İstanbul‘da Göztepe’de doğmuştur. Aslen Samsun, Bafra’lıdır. Annesi Deniz Sürel’dir. Babası Hüsrev Sürel 2013 yılında vefat etti. 

310
Çukur'a bomba transfer Damla kim ?Hare Sürel Uluç Reis'in kızı rolünde kime aşık olacak? - Sayfa 4

A. Müjde Erdoğan adında ablası vardır. Ortaokulda tiyatro koluna girdi ve oyunculukla tanıştı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi‘nde sinema üzerine yüksek lisans yaptı.

410