Çukur dizisi Yücel kimdir Aldığı ödüle bakın

Show TV'nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Çukur'un yeni bölümünde Yücel karakteriyle Ufak Tefek Cinayetler izleyicisinin yakından tanıdığı Tansu Biçer dahil oldu. Peki kimdir bu Çukur dizisi Yücel, nereli, kaç yaşında, evli mi, hangi dizilerde rol aldı sorularının cevabı ve biyografisi haberimizde.

Yayınlandığı günden itibaren reytingleri altüst eden Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, 4 Şubat Pazartesi günü ekrana gelen 51. son bölümüyle yine hayranlarından tam not aldı. 11 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 52. bölüm iple çekilirken diziye bomba bir transfer yapıldığı ortaya çıktı. Peki Çukur'a transfer olan Yücel kim, nereli, kaç yaşında, evli mi, hangi dizilerde rol aldı sorularının cevabı haberimizde.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Öner Erkan ve Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna Ufak Tefek Cinayetler'in 'Başkomiser Kemal'i Tansu Biçer dahil edildi. Biçer'in dizideki rolü ile ilgili bilgiler de sızmaya başladı.

Altın Portakal ödüllü usta oyuncu Çukur'da 'Yücel' karakterine hayat verecek. Biçer, ilk başlarda gizemli tavırlarıyla dikkat çekecek ve ilerleyen zamanlarda asıl kimliği ortaya çıkacak. Yine Yücel'in hangi tarafta olacağı da ilerleyen bölümlerde belli olacak.

ÇUKUR'UN YÜCEL'İ TANSU BİÇER KİMDİR: Tansu Biçer, 4 Temmuz 1978 yılında Ankara'da doğdu. İzmir'de Karşıyaka Şemikler Lisesi'nden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü 2001 yılında bitirdi. 2001/2002 sezonunda Tiyatro Anadolu'da oyuncu olarak çalıştı.