Çıplak pozlarıyla tanınan dünyaca ünlü sporcudan kötü haber geldi!

Çıplak pozlarıyla tanınan dünyaca ünlü sporcudan kötü haber geldi!

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla gündeme sıkça oturan 33 yaşındaki dünyaca ünlü kayakçı Lindsey Vonn'dan kötü haber geldi. Birleşik Amerikalı, çok yakın bir zamanda kariyerini sonlandırmayı düşündüğünü duyurdu.

Çıplak pozlarıyla tanınan dünyaca ünlü sporcudan kötü haber geldi!  - Sayfa 1

Instagram hesabında 1,6 milyon takipçisi bulunan Birleşik Amerikalı ünlü sporcu Lindsey Vonn'dan, hayranlarını üzecek bir haber geldi. NBC'ye verdiği röportajda çok yakın bir zamanda kariyerini sonlandırmak istediğini duyurdu.

Çıplak pozlarıyla tanınan dünyaca ünlü sporcudan kötü haber geldi!  - Sayfa 2

2018 -2019 sezonunda emekliye ayrılmayı planlayan Lindsey Vonn, sosyal medya hesabından yaptığı seksi paylaşımlarıyla ve güzelliğiyle de tanınıyor. Vonn, "Fiziksel olarak artık spora devam etmenin anlamsız olduğu bir noktaya ulaştım." diyerek kariyerini noktalayacağını duyurdu.

Çıplak pozlarıyla tanınan dünyaca ünlü sporcudan kötü haber geldi!  - Sayfa 3

Vonn, "Eğer Ingemar Stenmark'ın dünya Dünya Kupası'ndaki şampiyonluk rekorunu kırabilirsem bu bir rüyanın gerçeğe dönüşmesi olur. Elbette rekoru kırmadan kariyerimi bitirmeyeceğim. Umarım bunu başarmam, yalnızca 1 sezon alır. Zira daha fazlası benim için çok zor olur." şeklinde konuştu.

Çıplak pozlarıyla tanınan dünyaca ünlü sporcudan kötü haber geldi!  - Sayfa 4

Vonn kariyeri hakkında, "Ancak bunu başaramasam dahi inanılmaz başarılı bir kariyere sahip olacağımın bilincindeyim. Neticede hâlâ tarihin en çok yarış kazanan kadın kayakçısıyım." açıklamalarını yaptı.