Cinsel içerikli görüntüler izlerken cinsel organını doğradı herkes şoke oldu

Pazartesi gecesi Tayland'da akıllara durgunluk veren bir olay gerçekleşti. Cinsel içerikli görüntüler izlerken çok heyecanlanan bir adam, kendine zarar verdi. 30 yaşındaki adam, görüntüleri izlerken, cinsel organını doğradı.

Cinsel içerikli görüntüler izlerken cinsel organını doğradı herkes şoke oldu - Sayfa 1

Pazartesi gecesi Tayland'da akıllara durgunluk veren bir olay gerçekleşti. Cinsel içerikli görüntüler izlerken çok heyecanlanan bir adam, kendine zarar verdi. 30 yaşındaki adam, görüntüleri izlerken, cinsel organını doğradı. Eline bıçak alan adam, deriyi doğramaya başladı ve sonuç olarak kontrol edilemez bir kanamaya yol açtı. Kanı görünce panikleyen adam, bir yandan kanı kendisi durdurmaya çalışırken diğer yandan acil servisleri aradı.

Cinsel içerikli görüntüler izlerken cinsel organını doğradı herkes şoke oldu - Sayfa 2

Pazartesi gecesi yaşanan olayda sağlık görevlileri olay yerine vardığında çıplak ve kan içinde bulunan adam, Bangkok'taki Khet Nong Chok bölgesindeki evinde genital organlarını elleriyle tutarken bulundu. Sağlık görevlileri ne olduğunu sorduğunda ise olayın cinsel içerikli görüntüler izlerken olduğunu söyleyen adam, suçu cinsel organına saldırmalarına neden olduğunu söylediği videolara attı. Daha fazla detaya ise girmedi.

Cinsel içerikli görüntüler izlerken cinsel organını doğradı herkes şoke oldu - Sayfa 3

Sağlık görevlilerinden biri "Onu çok heyecanlandırdıkları için videoları suçladı. Daha fazla bilgi de vermedi. Gerekli tıbbi yardımı sağladık ve hastaneye transfer ettik."dedi. Hastanede yaraları tedavi edilen adamın şu an iyileşmekte olduğu söyleniyor. Mucizevi şekilde, yara izi kalmasına rağmen, uzun süreli hasar da yaşamamış.

Cinsel içerikli görüntüler izlerken cinsel organını doğradı herkes şoke oldu - Sayfa 4

Prachasamran Polis Departmanı'ndaki memurlar ise kan banyosu ile ilgili hiçbir suçlama olmadığını, çünkü adamın zararı kendisine verdiğini söylemiş.