Charlize Theron'dan şoke eden itiraf: Sahtekar sendromu ile baş ediyorum

Charlize Theron'dan şoke eden itiraf: Sahtekar sendromu ile baş ediyorum

Elle Amerika’nın kasım sayısına konuk olan Hollywood sinemasının güzel oyuncusu Charlize Theron, bomba bir itirafta bulundu. Theron, kariyeri boyunca Imposter (Sahtekar) Sendromu ile baş ettiğini dile getirdi.

Charlize Theron'dan şoke eden itiraf: Sahtekar sendromu ile baş ediyorum - Sayfa 1

Son olarak Tully filmiyle beyazperdede gördüğümüz Hollywood'un güzel oyuncusu Charlize Theron, Elle Amerika’nın kasım sayısının konuğu oldu 43 yaşındaki aktris, kariyeri boyunca Imposter (Sahtekar) Sendromu ile baş ettiğini dile getirdi.

Charlize Theron'dan şoke eden itiraf: Sahtekar sendromu ile baş ediyorum - Sayfa 2

Bu durumun hala değişmediğini belirten Theron, “Yeni bir projeye başladığımda, ‘Aman tanrım, kovulacağım. Rezalet bir aktris olduğumu anlayacaklar. Tamamen bir yalandan meydana geldiğimi fark edecekler’ diyorum kendi kendime” açıklamasını yaptı.

Charlize Theron'dan şoke eden itiraf: Sahtekar sendromu ile baş ediyorum - Sayfa 3

Daha önce ise sunucu, model ve modacı Alexa Chung,Imposter Sendromu’nu yaşadığını ve çoğu zaman kendisini yetersiz hissettiğini dile getirdi.

Charlize Theron'dan şoke eden itiraf: Sahtekar sendromu ile baş ediyorum - Sayfa 4

IMPOSTOR (SAHTEKAR) SENDROMU NEDİR?: Imposter yani Sahtekar Sendromu olan kişiler; genellikle kazandıkları başarıları hak etmediklerini ve geldikleri yere başarı, zeka ile değil şans eseri geldiğini ve birgün gerçeklerle yüzleşeceğini düşünür.