BIST 4.892
DOLAR 18,82
EURO 20,29
ALTIN 1.133,57
GÜNCEL

Ceza yiyince çığlık atan kadın akademisyeni öğrencileri böyle ifşa etti!

İSTANBUL'da aracını cep telefonu ile konuşarak ve emniyet kemeri takmadan kullanan bir üniversitenin öğretim görevlisi Özlem A. trafik polisine yakalanınca sinir krizi geçirdi. Öğrencileri sosyal medyada Özlem A.'nın kimliğini ifşa etti.

İSTANBUL Fatih'te trafik uygulamasına kendisine para cezası kesen memurlara çığlık atan kadının özel bir üniversitede öğretim görevlisi olan Özlem A. olduğu ortaya çıktı. Akademisyene, seyir halinde telefon ile konuştuğu, emniyet kemeri takmadığı ve muayenesiz araçla trafiğe çıktığı için 578 lira idari para cezası kesildiği belirlendi.

Fatih Ayvansaray Caddesi üzerinde geçtiğimiz 1 Kasım Perşembe günü saat 10.00 sıralarında meydana gelen olayda, cadde üzerinde uygulama yapan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, otomobil ile seyir halinde cep telefonu ile konuşan kadını durdurmuştu.

Kendisine 'seyir halinde telefon ile konuşmak', 'emniyet kemeri takmamak' ve 'muayenesi yapılmamış araçla trafiğe çıkma' suçlarından 578 lira idari para cezası kesilen kadın sürücü, memurlara çığlık atarak tepki göstermiş, o anlar ise cep telefonu kamerasına yansımıştı.

AKADEMİSYEN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan, olay günü memurlara çığlık atarak yeri göğü inleten sürücünün özel bir üniversitede öğretim görevlisi olan Dr. Özlem A. olduğu ortaya çıktı.

Kadının kendisine kesilen cezaları engellemek için çığlık attığı öğrenildi.

ÖĞRENCİLERİ İFŞA ETTİ

Aracını cep telefonu ile konuşarak ve emniyet kemeri takmadan kullanan; trafik polisine yakalanınca da sinir krizi geçirren öğretim görevlisi Özlem A.'yı öğrencileri sosyal medyadan böyle ifşa etti.

Sitene Ekle
Etiketler