BIST 5.032
DOLAR 19,06
EURO 20,52
ALTIN 1.211,18
HABER /  MEDYA

Cennet'in Gözyaşları 36. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Cennet'in Gözyaşları 36. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 10 Haziran Pazar akşamı ekrana gelecek Cennet'in Gözyaşları dizisinin 36. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Cennet'in Gözyaşları 36. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

ATV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Cennet'in Gözyaşları dizisi son bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Herkes şimdiden Cennet'in Gözyaşları dizisinin 36. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İnsan kardeşine düşman olamaz asla. O bağ, yazılı olmayan bir kuraldır. Melisa bunu geç de olsa fark eder. Mesele annesinin hayatıdır ve onu kurtarmak için tek güvenebileceği kişiye gider. Cennet'e. Arzu, Cihan'la evlenmekten başka çaresi olmadığına inanıyordur. Kızları için kendi hayatını feda edecektir. Ancak Cennet ve Melisa buna izin vermek niyetinde değillerdir. Selim'in yardımıyla nikahı durdurmak için tehlikeli bir yola girerler. Kaya da Cihan'ı durdurmanın bir yolunu bulmuştur. Turan üzerinden bütün hesapları kapatmak ister ancak hesapları tutmaz. Kızlar bir yandan annelerini kurtarma çabasındayken Kaya da Cihan'ı durdurma peşindedir. Arzu her şeyden habersiz nikah masasına oturmuştur. Kızları yetişemezse Arzu en büyük fedakarlığı yapacaktır…

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 35. BÖLÜM FRAGMANI