Cem Yılmaz'ın paylaşımındaki çıplak kadın kim? Sır çözüldü...

Defne Samyeli ile yaşadığı aşkla gündemde olan Cem Yılmaz'ın sosyal medyada büyük gürültü koparan çıplak kadın yansımalı fotoğrafının sırrı çözüldü.

Cem Yılmaz'ın paylaşımındaki çıplak kadın kim? Sır çözüldü... - Sayfa 1

ÜNLÜ komedyen Cem Yılmaz'ın sosyal medyada büyük gürültü koparan çıplak kadın yansımalı fotoğrafının sırrı çözüldü. Hürriyet yazarı Ömür Gedik yansımanın Amerikalı heykeltıraş Carole A. Feuerman imzasını taşıyan bir heykel olduğunu yazdı.

16
Cem Yılmaz'ın paylaşımındaki çıplak kadın kim? Sır çözüldü... - Sayfa 2

Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşım, takipçilerini ikiye böldü. Fotoğraftaki çıplak kadın yansımasının gerçek mi yoksa heykel mi olduğu epey tartışıldı. İşte Ömür Gedik'in "Cem Yılmaz’ın gizemli kadını" başlıklı yazısındaki çıplak kadının sırrını çözen ayrıntılar...

26
Cem Yılmaz'ın paylaşımındaki çıplak kadın kim? Sır çözüldü... - Sayfa 3

Cem Yılmaz’ın bir paylaşımında cam masaya yansıyan çıplak kadının kim olduğu, hafta sonu boyunca konuşuldu durdu. Akıllara gelen deli soruları, yapılan yorumları tahmin edersiniz, hiç girmeyeceğim oralara. Cem’in bu son iletisinde yansıması görülen çıplak kadını bu ilk görüşümüz değil aslında.

36
Cem Yılmaz'ın paylaşımındaki çıplak kadın kim? Sır çözüldü... - Sayfa 4

Geçen yıl yaptığı paylaşımda, gerçek bir kadın olduğu konuşulan bu görüntünün tamamı var. İşin gerçeği şu ki; canlı gibi duran bir çıplak kadın heykeli bu. Cem Yılmaz aynı zamanda iyi bir koleksiyoner, evinde pek çok önemli sanatçıya ait tablo ve heykeller var.

46