Cem Yılmaz'dan samimi açıklamalar! Defne'ye hayranlıkla bakardım

Cem Yılmaz bir dergiye verdiği röportajda sevgilisi Defne Samyeli hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Samyeli'yle tanışıklığının 90'lı yıllara dayandığını söyleyen Yılmaz, Defne’yi yıllardır uzaktan görür ve hayranlıkla bakardım" dedi.

Cem Yılmaz'dan samimi açıklamalar! Defne'ye hayranlıkla bakardım - Sayfa 1

Cem Yılmaz, Hello Dergisi'ne konuştu. Ünlü komedyen verdiği röportajda 2.5 aydır doludizgin aşk yaşadığı Defne Samyeli'yle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Defne Samyeliyle aşk yaşamaya başladıktan sonra dostlarından 'aşk yaradı' gibi laflar duyduğunu belirten Yılmaz, "Defne şahane bir insan. Çok iyi anlaştığım biriyle çok olgun bir birliktelik yaşıyorum. Muhabbetimiz çok değerli. Bizi kıymetli kılan şey benim onu, onun beni beğenmesi değil. İkimiz birlikteyken kendimizi ne kadar iyi hissettiğimiz" dedi.

Cem Yılmaz'dan samimi açıklamalar! Defne'ye hayranlıkla bakardım - Sayfa 2

Komedyen, Defne Samyeli’ye duyduğu hayranlığın uzun yıllar öncesine dayandığını da itiraf etti: “Tanışıklığımız 90’lı yıllara dayanıyor. Defne’yi yıllardır uzaktan görür ve hayranlıkla bakardım, ama yakın bir arkadaşlığımız yoktu. Şahane bir insan.” Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin ilişkileri, geçen nisan ayında sunucunun komedyenin evinden çıkarken görüntülenmesiyle belgelenmişti.

Cem Yılmaz'dan samimi açıklamalar! Defne'ye hayranlıkla bakardım - Sayfa 3

Cem Yılmaz röportajında başarıyı şöyle tanımlamış: ''Yiyecek-içecek müdürü olsaydım da parmakla gösterilen biri olmayı isterdim. Hırstan kaynaklanan başarı duygum yok. Benimkisi işi iyi yapmakla ilgili.'' Diyet ve sporla 5 ayda zayıflayan Cem Yılmaz çok formda.

Cem Yılmaz'dan samimi açıklamalar! Defne'ye hayranlıkla bakardım - Sayfa 4

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin ilişkileri, geçen nisan ayında sunucunun komedyenin evinden çıkarken görüntülenmesiyle belgelenmişti.