BIST 5.032
DOLAR 19,05
EURO 20,50
ALTIN 1.211,97
HABER /  MEDYA

Cem Küçük'ten Hande Fırat'a çok sert sözler: Bu kadında...

Hürriyet Gazetesi'nin "Karargah Rahatsız" haberi ile ilgili eleştiriler devam ediyor. Cem Küçük, sosyal medya hesabından haberde imzası bulunan Hande Fırat'a sert sözlerle yüklendi. İşte o sözler...

Abone ol

Hürriyet Gazetesi'nin 'Karargah Rahatsız' manşetiyle ilgili Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattığını açıklamıştı.

Cem Küçük, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin ve haberde imzası bulunan Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın savcılıkça ifade vermeye çağrıldıklarını açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalar yapan Cem Küçük, Hande Fırat'ı sert sözlerle eleştirdi.

Cem Küçük, Hande Fırat için de "Gram zeka yok bu kadında. Fırat'ı savunan AK Partililer de kendine gelmeli" dedi. 

         

Cem Küçük sosyal medyadan yazdığı mesajlarda 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı canlı yayın bağlantısı ile adından söz ettiren Gazeteci Hande Fırat, ile ilgili olarak "Hande Fırat Aydın Doğan’ın emrindedir. Doğan ne dese onu yapar. Fırat o günde şahsi inisiyatif almadı, bugün de almaz. Emirleri uygular” notunu paylaştı.

Cem Küçük ’15 Temmuz’da eğer İlker Başbuğ darbenin başında olsaydı Aydın Doğan’ın emriyle Hande Fırat da darbeyi savunurdu. Yüzde 100 eminim" yorumunu yaptı. 

Hürriyet'in 'Karargah rahatsız' manşetine soruşturma!