Çataloğlu ailesi cinayetinde şok itiraf! Aileyi yok ederken...

Kastamonu'da 5 kişilik Çataloğlu ailesinin katil zanlıları dehşet dolu cinayetin ayrıntılarını anlattılar. Çataloğlu ailesinin katil zanlıları cesetleri yok etmek için akıl almaz bir yola başvurmuşlar.

Çataloğlu ailesi cinayetinde şok itiraf! Aileyi yok ederken... - Sayfa 1

Kastamonu Bürme Köyündeki 5 kişilik Çataloğlu Ailesi cinayetiyle ile ilgili şoke eden detaylar ortaya çıktı. 29 Kasım'da Çataloğlu ailesinin evi yanmış Fazıl Çataloğlu ile eşi Sebahat, oğlu Emin, gelini Şengül ve torunu Serdar Çataloğlu aramalara rağmen bir türlü bulunamamıştı. Aylar süren takip sonucunda cinayeti işleyen amca ile 2 yeğeni yakalanmış ancak bu kez de cesetler ortaya çıkmamıştı. Sonunda zanlıların itirafı ile cesetler yangın enkazında bulundu. Katiller aileyi yok etmek için akıl almaz bir yola başvurmuşlar. İşte cinayetle ilgili yeni ortaya çıkan gerçekler;

Çataloğlu ailesi cinayetinde şok itiraf! Aileyi yok ederken... - Sayfa 2

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı, Kastamonu’nun Bürme köyünde 29 Kasım’da çıkan yangın sonrasında kaybolan 5 kişilik Çataloğlu Ailesi'nin hayvan hırsızlığı yapılırken öldürüldükten sonra aynı evde yakıldıklarını açıkladı. Vahşice işlenen cinayetin altından yine vahşet verici bir plan çıktı.

Çataloğlu ailesi cinayetinde şok itiraf! Aileyi yok ederken... - Sayfa 3

Olayla ilgili tutuklanan Erkan Kaş ve Ersan Kaş kardeşlerin kayınpederi Ali Şahin, toplanan deliller ve HTS kayıtlarından yola çıkılarak jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Karakolda “Vicdan azabı çekiyorum” diyerek hayvanları çalarken işledikleri cinayeti itiraf eden Şahin, suçlamaları kabul etmesine rağmen jandarma ekiplerini evin enkazından uzak tutmak için hedef şaşırttı.

Çataloğlu ailesi cinayetinde şok itiraf! Aileyi yok ederken... - Sayfa 4

Suçunu itiraf ettikten sonra olay yerinde keşif yaptırılmasına ve gösterdiği yerlere bakılmasına rağmen aileye ait herhangi bir ize rastlanmadı. Cesetleri bulmak için çalışmasını sürdüren jandarma ekipleri, yakılan evin çevresindeki yaklaşık 30 kilometre alanda arama tarama faaliyetleri yaptı. Tüm aramalara rağmen aileden hiç bir işaret yoktu.