HABER /  GÜNCEL

Canlı yayında şoke eden itiraf! Bana tecavüz etti

İstanbul'da iş adamı Sabri Altunbay'ın 12 kurşunla feci çekilde öldürülmesi olayı aydınlandı. Müge Anlı'nın programına taşınan olayda Altunbay'ın yasak aşkı her şeyi itiraf etti.

İstanbul’da işadamı Sabri Altunbay’ın evinin önünde 12 kurşunla öldürülmesi olayı, Müge Anlı’nın programında yapılan bir itirafla aydınlandı. Olay şöyle gelişti. Arif-Havva Çatal çifti, kızları Safiye Ünlübaş’ın bulunması için Anlı’nın programına başvurdu. İki çocuk annesi 23 yaşındaki kadın aranırken canlı yayına bağlanan akrabalarından biri “Safiye kayınbiraderi Recep Ünlübaş ile Çorlu’da kol kola geziyor. Bir akrabamızdan 200 bin lira istemişler” dedi. Programa ikilinin birlikte çekilmiş bir de fotoğrafını gönderdi.

KOCAM PATRONUNU EVE GETİRİYORDU
Bunun üzerine Safiye Ünlübaş ve kayınbiraderi Recep Ünlübaş önce canlı yayına bağlandı, ardından stüdyoya geldi. İddiaları yalanlayan Safiye Ünlübaş, cinayeti şu sözlerle itiraf etti: Kocam kumar oynayan biriydi. Eve patronu Sabri Altunbey’i getiriyordu.

'KOCANIN MAAŞINI SANA VERECEĞİM' DEDİ: Bir gün yine patronunu getirdi. Sabri bey bana ‘bundan sonra kocanın maaşını sana vereceğim’ dedi.

STÜDYODA GÖZALTINA ALINDILAR: Bu itirafın ardından Safiye Ünlübaş ve kayınbiraderi Recep Ünlübaş, stüdyoya gelen polis tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı.KATİL ZANLISI KOCA YAKALANDI: Polis, Safiye Ü.'nün yakınlarının da ifadelerine başvurdu. İfadeler doğrultusunda öldürülen Sabri Altunbey'in Safiye Ü. ile ilişkisi olduğu tespit edildi. Cinayet Büro Amirliğine bağlı ekipler, Safiye Ü.'nün kocası Arif Ü.'nün Kastamonu'nun Cide ilçesinde bir köyde saklandığını belirledi. Düzenlenen operasyonla yakalanan şüpheli yakalanarak İstanbul'a getirildi. Polisteki ifadesinde Altunbey'i öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenilen Arif Ü. adliyeye sevk edildi. Arif Ü. ile birlikte kardeşi Recep Ü.' de adliyeye gönderildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Nilüfer bıçak altına yattı
TSK'dan son Afrin operasyonu açıklaması
Afrin şehidinin vasiyeti yerine getirilecek
Dolandırıcı damat kadın çıktı !
Kriz daha da büyüyor! 'Adımı ağzına almasın'
Bige Önal rüzgar frikiği verdi iç çamaşırsız hali sansürsüz görüntülendi!
Yorumlar 21 yorum