Canlı yayında dudaklarına yapışmıştı! Kubrat Pulev'e cinsel taciz kursu cezası

Canlı yayında dudaklarına yapışmıştı! Kubrat Pulev'e cinsel taciz kursu cezası

Bulgar boksör Kubrat Pulev, geçtiğimiz mart ayında canlı yayında muhabir Jennifer Ravalo'yu bir anda dudaklarından öpmüştü. Jennifer Ravalo'yu taciz ettiği gerekçesiyle süresiz men cezası almıştı. Hareketinden dolayı özür dileyen Kubrat Pulev'e bir de para ve 'cinsel taciz kursu'na gitme cezası verildi.

Canlı yayında dudaklarına yapışmıştı! Kubrat Pulev'e cinsel taciz kursu cezası - Sayfa 1

Kubrat Pulev’in, 23 Mart 2019 tarihinde California’da çıktığı bir boks maçının ardından muhabir Jennifer Ravalo’ya cinsel tacizde bulunması büyük tepki çekmişti. Canlı yayında Jennifer Ravalo’yu dudaklarından öpen Kubrat Pulev’in, yayın bittikten sonra da muhabire tacizine devam ettiği iddia edilmişti.

Canlı yayında dudaklarına yapışmıştı! Kubrat Pulev'e cinsel taciz kursu cezası - Sayfa 2

California Spor Komisyonu tarafından lisansı süresiz iptal edilen Kubrat Pulev’e, ayrıca dava açılmıştı. Mahkeme, Kubrat Pulev’in cezasını belirledi. Yapılan duruşma sonunda Kubrat Pulev’in 2 bin 500 dolar para cezası ödemesine ve ‘cinsel istismar kursu’na gitmesine karar verildi.

Canlı yayında dudaklarına yapışmıştı! Kubrat Pulev'e cinsel taciz kursu cezası - Sayfa 3

Duruşmayı izleyen Kubrat Pulev’in sevgilisi Bulgar pop sanatçısı Anrea, tamamen siyah giyinerek sevgilisine destek verdi. Kubrat Pulev’in avukatları, sporcunun büyük bir zafer sonrası tamamen düşünmeden bir harekette bulunduğunu savundu.

Canlı yayında dudaklarına yapışmıştı! Kubrat Pulev'e cinsel taciz kursu cezası - Sayfa 4

Jennifer Ravalo ise duruşmada yaptığı konuşmada Kubrat Pulev’in kendisini zorla öptüğünü, bu hareket sonrası kendisini aşağılanmış hissettiğini söyledi.