Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya ambargo! Neler oluyor?

Futbolcu Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı, bir arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. Gecenin sonunda Caner Erkin'in Şükran Ovalı'nın konuşmasına izin vermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin sakatlığı nedeniyle bir süredir forma giyemiyor. Ancak sonra dönemde eski eşi Asena Atalay ile yaşadığı sorunlarla gündem de düşmüyor. Caner Erkin ve güzel eşi Şükran Ovalı önceki gece Arnavutköy'de bir mekanda ortak arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. Gecenin bitiminde akıllarda soru işareti bırakan bir olay yaşandı. Mekandan ayrıldıkları sırada Şükran Ovalı'nın konuşmasına izin vermeyen Caner Erkin'in bu hareketi çok şaşırttı ve düşündürdü. Kimse Caner Erkin'in bu hareketine bir anlam veremedi.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, önceki akşam eşi Şükran Ovalı ile bir arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlamak için duraklayan eşini kolundan tutup otomobile yönlendiren futbolcu, Şükran Ovalı'nın konuşmasına müsade etmedi.

Ünlü futbolcunun neden izin vermediği anlaşılamazken geceden başka bir bomba görüntü daha geldi.

YASAK DİNLEMEDİ Beşiktaş forması giyen ancak uzun süredir sakatlık yaşayan milli futbolcu Caner Erkin gittiği restoranda yasak olmasına rağmen puro içti.