Caner Erkin Asena Atalay arasında kılıçlar çekildi kavga çıktı

Caner Erkin ve Asena Atalay'ın velayet savaşı bir sonraki aşamaya yani, mahkeme koridorlarına taşındı. Duruşmanın gizli yapılmasını isteyen Erkin'in avukatları ile aleni yapılmasını isteyen Atalay'ın avukatları arasında sinirler sık sık gerildi.

Caner Erkin ve Asena Atalay'ın velayet savaşı bir sonraki aşamaya yani, mahkeme koridorlarına taşındı. Duruşmanın gizli yapılmasını isteyen Erkin'in avukatları ile aleni yapılmasını isteyen Atalay'ın avukatları arasında sinirler sık sık gerildi. Bunun üzerine araya giren hakim "Bu velayet davası 70 milyonun velayet davası gibidir" dedi.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'dan olan çocuğunun velayetini almak için açtığı davanın ilk duruşması bugün yapıldı. İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Asena Atalay avukatı ile katılırken Caner Erkin'i ise avukatları temsil etti.

Duruşmada söz alan Erkin'in avukatları çocuğun menfaati için duruşmanın kapalı yapılmasını talep etti. Bu sırada söz alan Asena Atalay'ın avukatı ise, müvekkilim karalandığını ve yargılamanın aleni yapılmasını istedi.

HAKİM, "BU DAVA 70 MİLYONUN VELAYET DAVASI GİBİDİR" İki tarafın avukatları arasında çıkan tartışma sonrası araya giren hakim, "Ben iki tarafında duruşmada şov yapmasına izin vermem. Bu velayet davası 70 milyonun velayet davası gibidir" dedi.