GÜNCEL

Cami imamından Trump'a dolar tepkisi!

Bir caminin imamının kendisini çekerek kaydettiği görüntüler sosyal medyada gündeme oturdu. İmam Trump’a ateş püskürerek, 'O dolar başını yesin' ifadelerini kullanıyor.

ABD ile Türkiye arasındaki kriz sonrası bir imamdan ilginç bir tepki geldi. Sosyal medyada yayılan görüntülerde imamın Trump’a kızıp, “O dolar başını yesin” ifadelerini kullanıyor." diye bağırdığı duyuluyor.

'GAVUR PARASINA İHTİYACIMIZ YOK': Görüntüler kısa sürede gündeme damga vurdu. İmam ayrıca, "Trump senin doların var, bizim allahımız var, Kur-anımız var Trump. Ey Trump ezanımız var, milletimiz var. Doların başını yesin. Gavur parasına ihtiyacımız yok" diye tepki gösterdi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 4 yorum