Bursa'da 18 yaşında fenomen oldu ülke dışından randevu alıp sıraya giriyorlar

BURSA'da yaşayan 18 yaşındaki Emin Kadıoğlu'nun hayatı 8 yaşında eline aldığı annesinin saç maşasıyla değişti şimdi dünya onu izliyor.

Emin Kadıoğlu, 17 yaşında ailesinin desteği ile başlattığı işte sınırları aşan bir şöhrete sahip oldu. Fenomen haline gelen Kadıoğlu'nun müşterileri, Avusturya, İsviçre, Hollanda, Almanya ve çeşitli ülkelerden sırf onun için Bursa'ya geliyor. 

Annesinin maşasını eline alınca hayatı değişti
İlk başta annesinin saçlarını şekillendirmeyle başlayan Kadıoğlu daha sonra annesinin saçlarını çok beğenen komşularının da saçlarına bakım yapmaya başladı. Kadıoğlu küçük yaşlarda, kadın kuaförlerinin yanında yıllarca çıraklık yaptı.  Yaptığı işleri sosyal medya hesabından paylaşan ve bugün yaklaşık 54 bin kişi tarafından takip edilen Kadıoğlu, 17 yaşında ailesinin desteği ile kendisine kadın kuaförü dükkanını açarak patron oldu. 1 yıl içerisinde açtığı kuaför salonunu büyüten Kadıoğlu yanında 6 kişi çalıştırmaya başladı. 

Çeşitli ülkelerden randevu alıp sıraya giriyorlar

Kadıoğlu, yaptığı işi o kadar özenerek ve aşkla yapıyor ki, müşterileri Avusturya, İsviçre, Hollanda, Almanya ve çeşitli ülkelerden randevu alıp sıraya giriyor. 

18 yaşında kendi işini kurma hikayesini ve nasıl popüler olduğunu anlatan Emin Kadıoğlu, şunları söyledi:

"18 yaşındayım, 1 yıldır işletmecilik yapıyorum. Kuaförlüğe 8 yaşında annemin maşasıyla başladım. Ailemin bana destek olmasıyla işlerimi büyüttüm. Ailem her zaman arkamdaydı, daha da ilerletmeme yardımcı oldular.