Buket Aydın'ın estetiksiz fotoğrafları ifşa oldu! Sosyal medya yıkıldı

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın'ın estetiksiz fotoğraflarını görenler gözlerine inanamadı.

 NTV'den ayrılarak Kanal D Ana Haber Bültenini sunmaya başlayan ve CNN Türk ekranlarında '40' adlı bir program yapan Buket Aydın'ın estetiksiz fotoğrafları sosyal medyanın gündemine oturdu. Fotoğrafı görenler "Estetik bir insanı bu kadar mı değiştirir?" demekten kendisini alamadı. 

Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılan fotoğraflar kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Bir kullanıcı, "Estetik bir insanı bu kadar mı değiştirir tanıyamadım resmen." şeklinde yorum yaparken başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Demek güzellik ilizyondan ibaret bir kandırmacaymış" ifadelerini kullandı. 

Peki Buket Aydın kimdir? Bir anda nasıl bu kadar ünlü oldu. İşte ünlü sunucuya dair merak edilen her şey...

 Ahmet Hakan'ın yerine Kanal D ana haberi sunmaya başlayan Buket Aydın, keşfedilme hihayesini şöyle anlatmıştı: - "Beni de keşfeden birileri var tabii. 19 yaşındaydım, Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okuyordum. Okuldan sıkıldım ve spikerlik-sunuculuk kursuna gittim. O zamanlar Kanaltürk kanalı stajer arıyordu. Kerimcan Kamal kanalın müdürüydü ve beni görünce stajer olarak aldı. Üç ay staj sürem vardı.

BENDE CAHİL CESARETİ VARMIŞ: -Tuncay Özkan, Kanaltürk'ün patronuydu ve beni yanına çağırdı. 'Bizim magazin programımız var, sen okusana' dedi. 'İstemem, haber spikeri olacağım' dedim, o da beni kovdu. Sonra beni odasına geri çağırdı ve 'Sen 19 yaşındasın ve spiker olacağım diye teklifimi reddettin. Senden spiker de olur, çok daha iyisi de olur' dedi. Sonra bir anda ekrana atıldım. Haber spikeri olmak en büyük idealimdi. Ben de cahil cesareti varmış