Buket Aydın'dan ilk açıklama Kanal D'den kovuldu mu?

Kanal D'de Buket Aydın'ın işine son verildiği iddia edildi. Sosyal medyada yer alan iddialar sonrası Buket Aydın cephesinden ise açıklama var. Aydın, iddiaları bakın ne cevap verdi.

Kanal D'de Buket Aydın'ın işine son verildiği iddiası medya gündemine bomba gibi düştü. Bu iddiaların hemen sonrasında Kanal D Ana Haber'de Buket Aydın yer almadı. Aydın'dan ise iddialar ile ilgili ilk açıklama geldi.

Buket Aydın'ın Kanal D ile yollarının ayrıldığı iddiası geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş; ancak bu iddia doğrulanmamıştı. Bu gelişmelerin ardından bugün akşam saatlerinde düşen bir haber medya kulislerini bir kez daha hareketlendirdi. İddialara göre Kanal D Haber Dairesi Başkanı Buket Aydın'ın görevine son verildi. Aydın'ın yerine dün akşam ekrana CNN Türk'ün haber sunucusu Semiha Şahin çıktı.

Buket Aydın: İzne ayrıldım

İnternethaber.com'un ulaştığı Buket Aydın ise iddiaları yalanladı. İzne ayrıldığını söyleyen Aydın, Kanal D'deki görevine devam ettiğini söyledi.

Çok konuşulan kahkaha

Aydın, seçimlerden önce konuk aldığı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “İstanbul, Ankara, İzmir’i kazanacağız” sözlerine gülmesiyle tepkilerin odağındaydı.