BIST 2.439
DOLAR 16,19
EURO 17,41
ALTIN 965,28

Bu gece tam güneş tutulması var! İşte burçlara etkisi

Bu gece tam güneş tutulması var! İşte burçlara etkisi

9 Mart çarşamba günü tam güneş tutulması meydana gelecek. Tutulma kısmi olarak Türkiye'den de izlenebilecek. Peki tam güneş tutulmasının burçlara etkisi ne olacak?

Bu gece tam güneş tutulması var! İşte burçlara etkisi

9 Mart çarşamba günü tam güneş tutulması meydana gelecek. Tutulma kısmi olarak Türkiye'den de izlenebilecek. Peki tam güneş tutulmasının burçlara etkisi ne olacak? ASLAN Balık burcundaki Güneş tutulması maddi konulardaki gelişmeleri, alacak verecek meselelerini, kredi ve borçlanma vasıtasıyla yapılacak yatırımları, riskli sayılabilecek finansal girişimleri tetikleyebilir. Bu dönem dışarıdan gelmesini beklediğiniz kaynaklarla ve eşinizin maddi kazancı ile ilgili bazı yeni durumlar gündeme gelecek. Maddi paylaşımlar konusu riskleri ile birlikte gündeme gelebilir. Elinizdekini korumak ve var olanı geliştirecek cesur hamleler yapmak, bütçenizin ayarını bilmek ile yeni ve daha esnek bir bütçeye geçmek arasında sıkışabilirsiniz. Dengeleyemediğiniz maddi dengeler, gelir gider ayarları, özel hayatınızı, çocuğunuzla olan iletişiminizi ve ikili ilişkilerinizi zedeleyebilir. Her türlü tereddüt durumunda konunun uzmanından destek almak iyi gelebilir. Bu süreçte üzerinize aldığınız görevler ve bir hastalık konusu sizin önceki tecrübelerinizi hatırlamanıza ve bu nedenle de ikilemlerden sıyrılmanıza vesile olabilir.

Bu gece tam güneş tutulması var! İşte burçlara etkisi

BALIK Güneş tutulması bu kez burcunuzda gerçekleşecek. Atmanız gereken ve bir süredir beklettiğiniz ve uygun zamanın gelmesini kolladığınız önemli girişimler ve belki de alınmış kararların hayata geçirilmesi adına ideal olabilir. Değişim yaratacak ve sizin için ilerleme kaydetmek anlamı taşıyan, engellerin aşılması manasına gelen aşamalara niyet edebilirsiniz. Amaçlarınızın gündeme gelmesi, bireysel hedeflerinizin tazelenmesi söz konusu olabilir. Bu süreçte atacağınız adımlar hem ikili ilişkilerinizi ve evliliğinizi ilgilendirecek hem de mesleki yaşamınızı ve statünüz ile alakalı olan şeyleri. İtibarınızı, konumunuzu korumak adına bir takım tavizler vermeniz gerekebilir. Ya da gerçek ihtiyaçlarınızın bunlarla hiç alakası olmadığını fark edip statü kaygılı tavırlarınızdan özveride bulunabilirsiniz. Bu süreçte maddi açıdan olacak bazı gelişmeler alınacak kararları hızlandırabilir.

Bu gece tam güneş tutulması var! İşte burçlara etkisi

BAŞAK Balık burcundaki Güneş tutulması evliliğinizi ve eşinizi, iş ortaklığı konuları ile alakalı yaşam alanınızda gerçekleşecek. Eşinizi ya da birlikteliğinizi ilgilendiren bir durum sizin de yeni bir karar almanıza ya da bir takım başlangıçlara vesile olabilir. Birlikteliğinizde yeni bir aşamaya geçme, bir başlangıç ya da bitiş kararı verme, alınacak ve yapılacak teklifler gibi şeyler gündeme gelebilir. İnce eleyip sık dokuduğunuz bazı konularda bazı şeyleri artık biraz da hayatın akışına bırakma kararı alabilirsiniz. Biz ve ben dengesini kurmak önemli olacak tutulma sonrasındaki süreçte. Ne karşınızdakine odaklı ne de kendinize pay biçen Aile içi düzeniniz ve ev huzurunuz ancak beraberliğin devamı için bir takım tavizler vermek sayesinde olabilecek. Evdeki stresi azaltacak nitelikteki maddi bir sürpriz her şeyi kolaylaştırabilir.

Bu gece tam güneş tutulması var! İşte burçlara etkisi

BOĞA Balık burcundaki Güneş tutulması sosyal ilişkilerinizi ön plana çıkaran bir takım durumları tetikleyecek. Ortak amaçların ve aslında aynı amaca gönül vermiş insanlarla bir arada hareket etmenin önemini vurgulayacak, görmenize vesile olacak bir takım fırsatlar çıkabilir ilerleyen dönemlerde karşınıza. Kiminle bir arada hareket ettiğiniz, kiminle yoldaşlık ettiğiniz önemli. Ortak olana, bütüne ve grubun enerjisine hizmet edecek olan amaçları ön planda düşünmek önemli. Olayları kişiselleştirmek teması ve amacın önüne ilişkilerin geçmesi gibi şeyler herkesin zarara uğramasına sebep olabilir. Her zaman gelmesine alışık olduğunuz bir takım kaynaklar bu süreçte bir takım engellere takılabilir. Bu durum hedeflerinizden şaşmaya sebep olmasın. Neye ihtiyacınız olduğunu net olarak ifade etmek takıntılı kaygıların önüne geçecektir.