BIST 1.198
DOLAR 7,94
EURO 9,39
ALTIN 485,89

Bu adamla kadın aslında aynı kişi! Dünya nereye gidiyor

Gigi Gorgeous, bir youtube fenomeni. Ama onu diğer youtuberlardan farklı kılan bir şey var. O erkek olarak girdiği Youtube'da adım kadınlığa geçti ve paylaşmaktan çekinmedi.

Gigi Gorgeous, bir youtube fenomeni. Ama onu diğer youtuberlardan farklı kılan bir şey var. O erkek olarak girdiği Youtube'da adım kadınlığa geçti ve paylaşmaktan çekinmedi. Gigi Gorgeous'ı hayatını anlatan belgesel film "This Is Everything: Gigi Gorgeous" sebebiyle daha yakından tanıyoruz. Gigi Gorgeous, tam manasıyla tabuları yıktı.

Gigi Gorgeous, Gregory Allan Lazzarato adıyla 1992 yılında Kanada'da dünyaya geldi. İtalyan, Fransız ve Lübnanlı kökleri olan bir ailenin oğlu olarak küçük yaşlarından itibaren dalış sporuyla ilgilenen Gregory; bu alanda Kanada şampiyonluğu kazandı. Köklerine bağlı Katolik bir ailesi olduğu için Katolik okuluna devam etti.

2008'de, 16 yaşındayken Youtube dünyasına adım attı. Gay bir erkek olarak makyaj videoları çeken, kendini böyle tanımlayan Gregory'nin kanalı kısa sürede inanılmaz derecede ilgi çekti. George Brown Üniversitesi'nde moda okumaya başlasa da, Youtube kariyeri için okulunu bıraktı.

Giderek daha kadınsı bir görünüme bürünen Gregory, dönüşümünü 2013 Aralık'ta başlattı.