BIST 1.212
DOLAR 7,80
EURO 9,25
ALTIN 481,02

Böyle sabah sporu ne görüldü ne duyuldu!

ÇİN'de yaşayan Rus asıllı Youtube ve instagram fenomeni Oleg Sherstyachenko, sabah sporunu öyle bir yer yaptı ki... Bizler gördüğümüzde yüreklerimiz ağzımıza gelirken, Oleg Sherstyachenko rahat tavırlarıyla bizleri çok şaşırtıyor.

ÇİN'de yaşayan Rus asıllı Youtube ve instagram fenomeni Oleg Sherstyachenko, sabah sporunu öyle bir yer yaptı ki... Bizler gördüğümüzde yüreklerimiz ağzımıza gelirken, Oleg Sherstyachenko rahat tavırlarıyla bizleri çok şaşırtıyor. Ayrıca gökdelenin tepesinde hayati risk taşıyan sabah sporu gösterisini sosyal medyadan paylaştı, beğeni aldığı kadar eleştirildi de. Fakat bu sabah sporu Oleg Sherstyachenko'nun ilk icraatı değil. Galiba bu genç adam adrenalini oldukça çok seviyor.

Bir YouTube yıldızı olan Oleg Sherstyachenko, gökdelenin tepesinde yaptığı sabah sporu görüntülerini yayınladı.

26 yaşındaki Sherstyachenko, gökdelenin çatısında güvenlik bariyerlerinin üzerinden atlayarak riskli bir gösteriye imza attı.

Sherstyachenko, izlerken bile başdöndüren performansını 100 bin takipçili Instagram hesabından paylaştı. Adrenalin tutkunu gencin videosu kısa sürede 160 binden fazla görüntülendi.