GÜNCEL

Böyle anne baba mı olur iğrençliklerine 9 yaşındaki çocuğu da alet ettiler

İstanbul Esenler'de torbacı çiftin evine operasyon düzenleyen narkotim ekipleri, çiftin 9 yaşındaki çocuğunun yaptığı hareketle şoke oldular.

İstanbul Esenler’de uyuşturucu sattıkları ihabarıyla bir çiftin evine operasyon düzenleyen narkotimler, koçbaşıyla kapısını kırarak girdikleri evde çok miktarda toz esrar ile extacy hap ele geçirirdi. Fakat asıl şoke eden hareket ise çiftin 9 yaşındaki çocuğundan geldi.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı Sokak Suçları ve Narkotim Büro Amirliği ekipleri, Esenler’de karı ve kocanın “torbacı” diye tabir edilen sokak satıcılığı yaparak uyuşturucu madde sattığına dair ihbar aldı. İhbarı değerlendiren narkotimler, fiziki ve teknik takiplerin ardından hazırlıklarını tamamlayarak operasyon için düğmeye bastı.

Harekete geçen tim, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Menderes Mahallesi 315 Sokak’taki daireye baskın düzenledi. Polis uyarılarına rağmen açılmayan kapıyı koçbaşıyla kırarak içeriye girdi. İçeride torbacının eşini yakalayan polis, didik didik arama yaptı.

Yapılan aramalarda evdeki kumaşların arasında çok miktarda toz esrar, hassas terazi ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edilen 10 bin lira ele geçirildi.

9 YAŞINDAKİ ÇOCUK PENCEREDEN UYUŞTURUCU ATTI: Öte yandan operasyon esnasında polisin sesini duyan torbacı kadın, 9 yaşındaki çocuğuna uyuşturucu maddeleri pencereden attırdığı tespit edildi. Polis yerde toz haline gelen extacy hapları, pamuklu çubuklar yardımıyla yerden topladı.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar