BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Bomba patlayacak! Cem Yılmaz ve Gupse Özay birlikte...

Son dönemin popüler yıldızlarından Gupse Özay geçtiğimiz günlerde birlikte çalışmak için Cem Yılmaz'a yeşil ışık yakar cinsten sözler sarfetmişti. Cem Yılmaz çok geçmeden Gupse Özay'ı instagramdan takibe aldı.

Gupse Özay son dönemin en popüler yıldızlarından biri. 'Yalan Dünya' dizisinde canlandırıdğı Nurhayat karakteriyle hayatımıza giren Gupse Özay, geçtiğimiz günlerde 'Cem Yılmaz istesin, çay bile taşırım.' demişti. Cem Yılmaz cephesi ise seni filmi 'Arif V 2016' filmi hazırlıklarında. Bu sözlerin etkisi var mıdır yok mudur bilinmez, Cem Yılmaz Gupse Özay'ı instagram üzerinden takibe aldı. Akıllara şu soru geli 'Cem Yılmaz ve Gupse Özay birlikte mi çalışacak?' Cem Yılmaz, senaryosunu geçtiğimiz hafta tamamlamıştı. ‘G.O.R.A’daki ‘Arif’ (Cem Yılmaz) ve ‘216’ (Ozan Güven) karakterlerinden esinlenerek yazdığı ‘Arif V 216’ filminin oyuncu kadrosunu oluşturmaya devam ediyor.

Daha önce Ajda Pekkan’a teklif götüren, Seda Bakan’la görüşme yapan, Ediz Hun ile film hakkında konuşan komedyen, sürpriz bir ismi kadrosuna dahil etti.

Yılmaz, son dönemde Deliha ve Görümce filmleriyle adından söz ettiren Gupse Özay’la anlaştı.

Komedyenden gelen teklifi kabul ettiği öğrenilen oyuncunun çevresindekilere, “Cem gibi biriyle çalışmak büyük mutluluk” dediği konuşuluyor.