Bomba fena patlayacak Yeşim Salkım 'Siz kimsiniz saray soytarıları...'

Bomba fena patlayacak Yeşim Salkım  'Siz kimsiniz saray soytarıları...'

Seda Sayan'ın programında Murat Şar, Hale soygazi'nin oğlu olduğunu iddia etmişti. Bu konu hakkında Yeşim Salkım'da konuştu. Yeşim Salkım, Seda Sayan'a demediğini bırakmadı.

Bomba fena patlayacak Yeşim Salkım  'Siz kimsiniz saray soytarıları...'  - Sayfa 1

Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın Show TV’deki programına 1.5 ay önce çıkan Murat Şar oyuncu Hale Soygazi’nin oğlu olduğunu iddia etmişti. Bu olay günlerce konuşuldu. Hale Soygazi her açıklamasında durumu redderken, Murat Şar her seferinde annesi olduğu ısrarlarını devam ettirdi.

Bomba fena patlayacak Yeşim Salkım  'Siz kimsiniz saray soytarıları...'  - Sayfa 2

Bu iddianın doğru olmadığını söylediği halde hala aynı konu gündemde kalmaya devam edince Hale Soygazi çok sinirlenip, dava açacağını belirtmişti.

Bomba fena patlayacak Yeşim Salkım  'Siz kimsiniz saray soytarıları...'  - Sayfa 3

67 yaşındaki Hale Soygazi önceki gün Etiler Akmerkez’deydi. Habercilerin konuya dair soruları karşısında sessiz kalmadı ve şu açıklamaları yaptı:

Bomba fena patlayacak Yeşim Salkım  'Siz kimsiniz saray soytarıları...'  - Sayfa 4

“Duruşma gününü bekliyorum. DNA testine de televizyonlar değil, mahkeme karar verir. Kaldı ki, ben hiç çocuk doğurmadım. O programdan kimseyle konuşmam. Zaten kimse beni aramadı. Aramalarını da istemem. Programın sunucuları mahkemeden sonra benden özür dilemek zorunda kalacaklar!”