BIST 1.434
DOLAR 8,29
EURO 10,02
ALTIN 484,72
MEDYA

Bodrum Masalı 30. bölüm fragmanı

Bodrum Masalı dizisi 30. yeni bölümüyle 2 Nisan 2017 Pazar akşamı Kanal D'de olacak. Bodrum Masalı'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Bodrum Masalı 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 2 Nisan 2017 Pazar akşamı Kanal D'de...

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
'Türkiye'nin en istikrarlısı Recep İvedik seyircisi'
Anneler Günü için süper fırsatlar!
Survivor 26 Mart 2017 kim elenecek?
Survivor 26 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor'ın ünlü isimleri teknede birbirine girdi!
İsviçre'de PKK/YPG'den 'Hayır' mitingi
Paramparça 97. final bölümü 2. fragmanı
Paramparça 97. final bölümü fragmanı
Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm 2. fragmanı
Kırlangıç Fırtınası 4. bölüm fragmanı
Yorumlar