Bir Zamanlar Çukurova'da izleyiciyi bezdiren sahne! Yeter artık...

ATV'nin son zamanlarda açık ara en iyi dizilerinden biri şüphesiz Bir Zamanlar Çukurova oldu. Başarılı oyuncu kadrosu ile her hafta reyting listelerinde zirveyi kaptırmayan dizide izleyiciyi rahatsız eden sahneler var...

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV'nin yüzünü güldüren dizilerden biri oldu. Daha ilk bölümden seyirciyi içine çeken senaryosunu ile rakiplerinden sıyrılan dizi, reyting listelerinde de her hafta zirvedeki yerini koruyor.

Geçtiğimiz hafta 10. bölümü ile ekrana gelen dizinin oyuncu kadrosu oldukça sağlam. Dizinin başrollerinde Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık yer alıyor.

Dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova'da hem hikaye hem kostümler hem de dekorlar oyuncuların performansı ile birleşince ortaya harika bir yapım çıktı. Ancak dizide izleyicileri rahatsız eden hatta isyan ettiren bazı sahneler de yok değil.

ZÜLEYHA'NIN SIK SIK BAYILMASI: Bunlardan birisi Hilal Altınbilek’in hayat verdiği Züleyha karakterinin sık sık bayılması. En olmadık yerde bayılan Züleyha’nın bu halleri ilk bölümlerde heyecanlı gelse de artık izleyicileri bir hayli sıkmaya başladı.