'Bir haftada kendime aşık ederim' demişti Hatice bu sefer 'yok artık' dedirtti!

'Bir haftada kendime aşık ederim' demişti Hatice bu sefer 'yok artık' dedirtti!

Sosyal medya hesabından yaptığı birbirinden cesur paylaşımlarıyla tanıdığımız şarkıcı Hatice, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla yok artık dedirtti. Hatice'nin yaptığı bu paylaşımı takipçileri beğeni yağmuruna tuttu.

'Bir haftada kendime aşık ederim' demişti Hatice bu sefer 'yok artık' dedirtti! - Sayfa 1

Son dönemin popüler isimlerinden biri olan şarkıcı Hatice, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Spora olan tutkulu kişiliğiyle tanıdığımız Hatice, fit vücuduyla bu yaz sık sık gündeme gelmişti. Yaz sezonunun bitmesinin ardından soluğu spor salonunda alan Hatice, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla yine takipçilerinin aklını başından aldı.

'Bir haftada kendime aşık ederim' demişti Hatice bu sefer 'yok artık' dedirtti! - Sayfa 2

'BAZEN ESNERSİN': Spor yaptığı anı Instagram'dan takipçileriyle paylaşan Hatice, yaptığı hareket ile vücudunun esnekliğini takipçilerine kanıtladı. Bacaklarını duvara sıfır şekilde esneterek yapılması zor bir hareketi gerçekleştiren Hatice paylaşımına, "Bazen esnersin." yorumunu yaptı. Hatice'nin paylaşımı binlerce kişi tarafından beğenildi.

'Bir haftada kendime aşık ederim' demişti Hatice bu sefer 'yok artık' dedirtti! - Sayfa 3

'BİR HAFTADA KENDİME AŞIK EDERİM' ÇIKIŞIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ: Hatice geçen günlerde açıklamalarıyla çok konuşulmuştu. Hatice, "Evime 15 günde bir yardımcım geliyor. Ben her gün toz alırım, temizlik yaparım. Elimde bulaşık da yıkarım. Benim için temizlik yapmak, spor yapmak gibi. Yemek yapıyor musun? diye soruyorlar.

'Bir haftada kendime aşık ederim' demişti Hatice bu sefer 'yok artık' dedirtti! - Sayfa 4

Elimde mantı bile açıyorum. Zekama güveniyorum. Bir insanı analiz etmem için gözlerine bakmam yeterli. Bir erkekte vicdana bakıyorum. Beni gelip evimde görsünler, 1 haftada bir insanı kendime aşık ederim. Evde o kadar anaç, erkeğine hizmet eden bir kadınım ki..." demişti.